Konferencje

OŚRODEK WYPOCZYNKU I REKREACJI „VENUS” MRZEŻYNO

Znajdujesz się: Strona głównaOrganizacja imprez → Konferencje

Konferencje i szkolenia dla firm

Ośrodek wypoczynku i rekreacji „Venus” w Mrzeżynie

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty DLA FIRM przygotowanej specjalnie z myślą o Państwa szkoleniach i konferencjach.

Mrzeżyno to idealne miejsce dla osób spragnionych bliskiego kontaktu z naturą, które nie chcą wyrzekać się wygody, doskonałej kuchni i profesjonalnej obsługi. Ośrodek usytuowany jest w pięknej scenerii lasu i wydm nadmorskich, skąd rozciąga się niezapomniany widok na panoramę morza. Z Ośrodka zaledwie 50-100 metrów dzieli Państwa do tego widoku.

Na Gości oprócz pięknego ośrodka i czterech sal szkoleniowo-konferencyjnych czeka: salon kosmetyczny, baza zabiegowa, kryty basen z saunami i jacuzzi, kawiarnia, kort tenisowy ze sprzętem, rowery, piękne szlaki spacerowe i trasy rowerowe, organizujemy również grille, ogniska z pieczonym dzikiem, dyskoteki, oraz niezapomniane imprezy integracyjne z firmą Kajtur m.in.: off-road, drewniana chata biesiadna na 200 osób, 3 pola paintballowe, wojskowy tor przeszkód, strzelnica, park linowy, grodzisko (mini Biskupin), sprzęt wojskowy gotów do jazdy w najcięższym terenie, flota ponad 80 kajaków, 50 zestawów paintballowych, trenażer pilotów i skoczków wojskowych oraz wiele innych urządzeń rozrywkowych.

Prosimy zapoznać się z cennikiem i charakterystyką pomieszczeń.

 pon-pt    -    800 - 1800
sob    -    900 - 1600

tel.   +48 91 38 66 230
fax   +48 91 38 66 171